• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/Hint.Horozu.Denince.Varol.Yilmaz/
 • https://plus.google.com/u/0/111207298573071521008

Hint Horozu Medya

 • Denizli horoz koruma derneğinde horoz dövüşü - 12/04/2011
 • Horoz Koruma Derneğinde Horoz Dövüşü
  Denizli Horozları ile Kanatlı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği'ne baskın yapan polisler gözlerine inanamadı.

   

  Haber: Horoz Koruma Derneğinde Horoz Dövüşü
  Denizli Horozları ile Kanatlı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği'ne baskın yapan polis, horoz dövüşü yaptırılan arenayla karşılaştı. Yapılan inceleme sonucu, horozlara dövüştürülmeden önce elektrik verildiği belirlendi. Dernekte yapılan aramalarda yaralanan horozlara dikiş atılması için tıbbi malzemeler ile ağrı kesici ilaçlar da bulundu.

  Horoz dövüştürüldüğü ihbarını alan Denizli Emniyeti Asayiş Şubesi ekipleri, 3'üncü Sanayi Sitesi'ndeki Denizli Horozları ile Kanatlı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği'ne baskın yaptı. İçeriye giren polisler, gördükleri manzara karşısında şaşırdı. Dernekte İzmir, Aydın ve çevre illerden gelen kişilerin alkol alıp, horoz dövüşlerine para yatırıp, izledikleri anlaşıldı.

  Dernek çatısı altında horoz dövüştürülen yerde arama yapan polis, dövüşlerde yaralanan horozlara müdahale etmek için iğne, iplik ve ağrı kesici ilaçlar buldu. Ayrıca dövüş öncesi horozlara elektrik verildiği de belirlendi.

  Polis işyerinde çantalar içinde tutulan ve yara- bere içindeki horozları da kurtardı. Yapılan baskın sonrası Dernek Başkanı 41 yaşındaki Selahattin Gezer ile kardeşi 35 yaşındaki Erdal Gezer ve horoz dövüşlerini izleyen 51 kişi gözaltına alındı. S.G. ve E.G. 'kumar oynamak, oynatmak, hayvanlara kötü muamele ve eziyet etmek' suçlarından Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edilirken, 51 kişiye kabahatler kanununa göre 154'er lira para cezası kesildi  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi3
  Bugün Toplam246
  Toplam Ziyaret436023
  Anket
  Sizin Tercihiniz Yabancı Kan Horoz hangisidir?
  Hava Durumu
  Anlık
  Yarın
  3° 0°
  Saat
  Site Haritası