• Varol Yılmaz
    • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
    • Varol Yılmaz
    • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
    • Varol Yılmaz
    • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
Üyelik Girişi
Takvim
Satılık Star Hint Horozları

Satılık Hint Horozu 0543 699 53 90

Mesaj panosuna, üye girişi yaparak mesaj yazabilirsiniz.

Burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.
Burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.

Yazılan mesajlar

emre çelik (07/03/2013 10:25)
Konu : hint yumurta
Mesaj : varol abim ilk önce bizlere böyle bi imkan sunduğun ve sağladığın için sana çok teşekkür ederim abim ben tekirdağ dan yazıyorum, yumurta almak istiyorum 10 adet siyah lardan 10 adet karyağdıdan ama aklımda bi problem var acaba buraya gelene kadar yumurtalar bozulurmu bozulmassada kaç günde gelir ona göre tavuk hazırlayayım abi şimdiden çok teşekkürler abim
"Emre kardeşim telefonla görüştügümüz gibi bir hafta içinde senin yumurtaları Allah tan bir şey olmazsa gönderiyorum saygılarımla..."
Editör Notu
hakan smmm (06/03/2013 17:06)
Konu : hint
Mesaj : S.A. varol abi. hintlerde el dediğimiz kanat mı ayak mı oluyor? kanat yapısı veya şekli önemli midir? nasıl olmalıdır?
"A.S Hakan kardeşim el dedigimiz ayak olur kanat yapısı önemlidir ipek kanat makbuldür saygılarımla..."
Editör Notu
mustafa bilgehan (06/03/2013 11:29)
Konu : yumurta
Mesaj : s.a abi senden yumurta alcam ama istediğim horozun yumurtasıını verirmisin yoksa sen kendine göre secip mi verrsin??
"A.s Mustafa kardeşim hangisinden arzu edersen ondan göndeririz saygılarımla..."
Editör Notu
muhammed kelek (06/03/2013 09:36)
Konu : HİNT HOROZ
Mesaj : http://www.hinthoroz.com/?&Fa=1&Id=47227&ResNo=0 resim burda varol abi. umarım senin dediğin gibi yaşı ufaktır. birde horozun cinsi ve kalitesi hakkında bilgi verirsen çok memnun olurum varol abi saygılarımla.
"Gardaş bu horoz reza güzel fizigi var yaşını doldurmuş bu horozu ayrı yere kapatırsan 20 güne kadar dövüşür saygılarımla..."
Editör Notu
murat ŞEN (05/03/2013 22:02)
Konu : kuruma
Mesaj : S.a abi kuruma hastaliginda en etkili yontem birde istah acmak icin ne yapilir tsk ederim
"A.s Murat kardeşim kuruma hastalıgıa yakalanan hayvana yapılacak tek şey çok yüksek kalorili besinlerle fındık,fıstık,bal,pekmek,balık unu vs ... gibi yiyeceklerle hamur yapılır günde 2 parmak yedirilmelidir çok iyi tedavi edilmedigi sürece kurtulması mümkün degilidir saygılarımla..."
Editör Notu
hakan smmm (05/03/2013 16:40)
Konu : hint
Mesaj : s.a. abi. hint horozunda kanat ve ayak yapısı ve duruş şekli önemli midir? ayak ve kanat yapısının nasıl olmasına dikkat etmeliyiz? ayak bileğinin ince olması iyi midir?
"A.S Hakan kardeşim kesinlikle önemlidir sana şu şekilde izah etmeye çalışayım sen hiç fizigi bozuk sporcu gördünmü görmedin horozda bu şekilde düşün horozun fizigi düzgün gereken özelliklere sahip degilse dövüşçü olmaz 2. soruna gelince ayak bileginin ince olması makbuldür saygılarımla..."
Editör Notu
muhammed kelek (05/03/2013 10:22)
Konu : hint horoz
Mesaj : slm varol abi resimleri nereye gönderebilirim
"A.S Muhammed kardeşim siteye gönderebilirsin üyelik girişi yapıp gönderebilirsin saygılarımla..."
Editör Notu
safkan tastkn (05/03/2013 10:02)
Konu : *
Mesaj : Varol abi ne zaman malatya-dörtyol otobü
sü abi Sabırsızlanıyorum :)
"Canım kardeşim mesajı okudugunda benimle telefonla irtibata geçersen memnun olurum saygılarımla..."
Editör Notu
Muhammed Sen (05/03/2013 00:40)
Konu : Kas
Mesaj : S.a Varol abi birtane sorum daha olcakti horozun kasli olmasi icin ne yapmamiz gerekiyor
"A.S Muhammed kardeşim yavrunun bakımı iyi oldugu sürece bütün fiziksel özellikleri iyi olacaktır kas yapısıda horoz idmanlarına başlandıgı zaman otomatikmen kas yapısıda gelişecektir saygılarımla..."
Editör Notu
dervis özçelik (04/03/2013 22:32)
Konu : bilgi edinme
Mesaj : Slm varol abe. Abi biz bu diğer ırkları genelde bilmiyoruz. sizden rica etsek söyle ek bi pencerede horozların ırkları başlığı altında ve her ırka ait bi resim ve resmin altına da genel özellikleini yazarsanız benim gibi yeni başlayan arkadaşlara çok çok yardımcı olursunuz. ilginiz alakanız için size teşekkürlerimi sunarım saygılar.
"A.S Derviş kardeşim önerini en kısa zamanda degerlendirecegiz teşekkür ederim duyarlılıgın için saygılarımla..."
Editör Notu
Muhammed Sen (04/03/2013 22:29)
Konu : Kaliteli oldugunu nasil anlariz
Mesaj : Varol abi ben 15 yasindayim henüz benim 5 aylik bir hint horozum var ama iyi mi deyilmi nasil anliyabilirim.Bide bir sorum daha var ben yurt disindayim ama sizden yumurta sparis vermek iistiyorum mumkünmü?Bide hangi tür horozlari tavsiye ediyorsunuz benim en cok arap horozlari hosuma gidiyor iyi nediyorsunuz.
"Muhammed kardeşim öncelikle aramıza hoş geldin soruna gelincce 5 aylık yavruyu büyüteceksin sabır edeceksin 9-10 aylık gibi oldugunda idmanlarını görerek iyiyimi kötümü karar verebilirsin 2. soruna gelince yurt dışına kargoyla gönderebiliyoruz telefonla irtibata geçersen yardımcı oluruz. 3. soruna gelince biz ırk cins renk fark etmeksizin iyinin iyisini tavsiye ederiyoruz saygılarımla..."
Editör Notu
zafer çömen (04/03/2013 19:18)
Konu : asd
Mesaj : slm varol abi soruları yanıtladığın için tesekkürler çok yük olmuyorumdur insallah abi arkadasın horozunun kulağının altından taş yemiş küpesinden ve şişmiş ne yapmamız lazım tas gibi olmuş yaklasık bir aydır inmiyor
"A.s Zafer kardeşim estafurullah soruna gelince kan toplamıştır insulin ignesiyle kanı boşaltırsan 1 haftaya hiç birşeyi kalmıyacaktır saygılarımla..."
Editör Notu
murat gündüz (04/03/2013 14:53)
Konu : yumurta
Mesaj : satışı yapılan yumurtalar ; satışa sunulan yavrular ile aynı secereyemi sahip acaba
saygılar
"Evet Murat bey görmüş oldugunuz damızlıkların yumurtalarındandır saygılarımla..."
Editör Notu
safkan tastkn (04/03/2013 12:55)
Konu : *
Mesaj : Varol abi yeni yorumlarda gördüm arkadaşlar almışlar yumurta çıkmış.O konuda endişem kalmadı.Geçen amcam konuştu sizinle telefonda siparişi verdik biz ve ben dört gözle bekliyorum abi :)
"İnşallah canım kardeşim en kısa zamanda gönderecegiz saygılarımla..."
Editör Notu
yaşar başaran (04/03/2013 00:48)
Konu : yem
Mesaj : selam varol bey sizden 5 ay önce yumurta almııştım yavrular nerdeyse boylarını tamamladı sabırsızlıkla dövüş zamanını beliyorum size bazı sorularım olacak hastahane bölümünde yem karışımında balık ununu mısırın buğdayın içine attığımızda balık unu dibe çöküyo bide bu karışıma hayvanlar kaç aylıkken başlanır teşekkürler
"A.s Yaşar bey hatırladım sizi sorunuza gelince balık ununun palet şeklinde olanlarından kullanırsanız israf olmuyacaktır un şeklinde olanlarında genelde çok israf oluyor bu karışıma civcivler 1 haftalıkken başlanabilir aşırıya kaçmadan karıışım dedigimiz ölçülerde hazırlanmışsa devamlı verebilirsiniz saygılarımla..."
Editör Notu
muhammed kelek (03/03/2013 20:03)
Konu : hint horoz
Mesaj : slm Varol abi. ben hint horozu besleme konusunda yeniyim ve ilk defa bir horozum oldu. Tam yaşını bilmiyorum ama yeni ötmeye başladı çok gösterişli ve boylu poslu bi horoz ama ne yazıkki nerde horoz görse 3 günlük yere kaçıyo ilk geldiği gün bendeki kırma horozla bir dakka dövüştü be ayırdım ve sonra böyle oldu ne yapayım abi ben bu horozu kim görse cinsi çok güzel diyor. acaba neden böyle oldu varol abi düzeltebilirmiyim yardımcı olursan çok sevinirim
"A.s Muhammed kardeşim resmini çeker gönderirsen bakarız yaşını doldurmamış henüz taze yavruysa ondan ürkek olabilir yani tutmayabilir saygılarımla..."
Editör Notu
aziz eser (02/03/2013 01:53)
Konu : varol abiye
Mesaj : varol abi eline canına sağlık gönderdiğin yumurtalar dün çıktı.20 taneden 17 tane çıktı çok güzeller çok teşekkür ederim.abicim ellerinden öperim.
"Sagol benim canım kardeşim bende gözlerinden öperim inşallah tüyleri kadar hayırlarını görürsün şansları açık olur saygılarımla..."
Editör Notu
emre gürel (28/02/2013 19:25)
Konu : kiloo
Mesaj : sa benim bi yavrum var 6 aylık 2 kg da kilo alması için ne yapmam gerekli?şimdiden saolun cevabınız için
"A.s Emre kardeşim 6 aylıkken horoz büyüme aşamasındadır 8 aylık olana kadar pek kilo almaz önce boyunu fizigini yapar sonra kilosunu altını yapmaya başlar saygılarımla..."
Editör Notu
mürsel özcan (28/02/2013 18:32)
Konu : hrz
Mesaj : s.a varol bey horozum küçükken ötüyo bazen bu erken ötme büyümesinde bi etken olurmu yani büyümesi durur mu
"A.s Mürsel kardeşim büyümesi durmaz ama yavaşlar erken horozlandıgı için öter buda gelişimini çok fazla degilsede etkiler boy kilo olarak daha ufak kalabilir bizim tavsiyemiz 7-8 aylık olana kadar elinize bile almayınızki erken horozlanmasınlar saygılarımla..."
Editör Notu
faruk nazlıçam (28/02/2013 17:44)
Konu : ÇİÇEK TEDAVİ
Mesaj : varol bey horozda boğaz altı ve göz tarafındaa çiçek vardır çiçek aşısı felan yapılmamıştır nasıl düzeltebilirim !!! göz tarafında olan çiçekte kör olma sorunu varmı sizce
"Faruk bey 2 soru alttaki kaan kardeşimize verdigimiz cevaptaki gibi bir uygulama yapabilirsin harici olarak gözleri kapalı kalırsa kor olur açıksa bir sorun olmaz devamlı açık olmasına özen göstermelisiniz saygılarımla..."
Editör Notu
... 26 ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam101
Toplam Ziyaret602567
Anket
Sizin Tercihiniz Yabancı Kan Horoz hangisidir?
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 3°
Saat
Site Haritası