• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/hinthoroz
  • Varol Yılmaz
  • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
  • Varol Yılmaz
  • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
  • Varol Yılmaz
  • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
Üyelik Girişi
Takvim
Satılık Star Hint Horozları

Satılık Hint Horozu 0543 699 53 90

Mesaj panosuna, üye girişi yaparak mesaj yazabilirsiniz.

Burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.
Burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.

Yazılan mesajlar

muhammet çelik (10/03/2013 11:23)
Konu : yavru
Mesaj : kolay gelsin abi ben 6 aylık horoz alsam kaça gelir bi fiyat sölermisin şimdidem teşekkürler abi...
"200 TL 6 aylık yavrularımız kardeşim saygılarımla..."
Editör Notu
Fuat tastkn (10/03/2013 08:18)
Konu : Teşekkürler
Mesaj : Varol abicim horozu aldım çok teşekkür ediyorum manken gibi haywan yollamışın bilgilerinden dolayıda teşekkür ederim.
"Sagol benim canım kardeşim tüyü kadar hayrını görürsün inşallah saygılarımla..."
Editör Notu
Sinan GEZER (10/03/2013 02:05)
Konu : sa
Mesaj : slm varol bey ben bu hint işine çok meraklıyım köy yerinde yaşıyorum bakmamda çok kolay olca allahın izniyle yumurta siparişi versek kaç gün içerisinde gelir birde gelen yumurtalar ayrı kandanmı yoksa sade 1 damızlık horozdanmı gelir öğrene bilirmiyim şimdiden teşkürler . ( sitede şahane )
"A.S Sinan bey havale yaptıgınız günden itiraberen 1 hafta içinde yumurtalar kargoya verilir karışık yada tek cinsten almak sizin tercihinizdir saygılarımla..."
Editör Notu
harun uludağ (09/03/2013 22:32)
Konu : horoz
Mesaj : s a varol bey resimlerdeki satılık horozların cinsi nedir hangi ırktan kaliteleri nedir açıklarsanız memnun olurum
"A.s Harun bey resimlerde hangi horozu soruyorsanız ona göre yorum yapabiliriz aksi halde resimlerde yüzlerce resim var saygılarımla..."
Editör Notu
ahmet aykut (09/03/2013 19:42)
Konu : yumurta
Mesaj : s.a benim hint tavuğu bugün itibariyle yumurtlamaya başladı büyük ihtimalle 5-10 yumurta yaptıktan sonra gurk olur ama 1.5 ay önceye kadar tavuğa yoz horoz çakıyodu ama daha o zaman yumurtlamaya başlamadıydı birkaç haftadır da benim hint horozları çakıyo şimdi yumurtalar da hangisinin dölü baskın olur yoz horozun mu hintlerin mi yumurtalardan çıkacak olan civcivlerde kırmalık yozluk vs. olur mu yoksa sadece ilk iki üç yumurtada mı olur kırmalık bi de şimdi benim tavuğa hint horozlarının bi birisi çakıyo bi birisi çakıyo ama ben sadece birinin yavrusunu almak istiyorum onun için bu tavuk yumurtlamadan birgün önce en son çakan horozun dölü mü etkin olur cevaplarsanız sevinirim
"A.s Ahmet kardeşim sen ilk 3 yumurtasını alma sonra çıkan yumurtaları toplayabilirsin saygılarımla..."
Editör Notu
safkan tastkn (09/03/2013 16:13)
Konu : *
Mesaj : Varol abi tavugun birinden 23 yumurta aldım 15i bir horozdan 8i başka bir horozdan bütün yumurtalar cılk oldu tek bir yavru bile cıkmadı tavugun sorunu ne olabilir.Abi bide ne zmn gelicek bizim star 4 gözle bekliyorum
"Canım kardeşim bugün horozun yola çıktı tahmin ediyorum bu saattede almışsınsın inş hayrını görürsün soruna gelince kuluçkada yattıgı dönemdede bir sorun olmuş olabilir yumurtaları gerekli şekilde saklamamışta olabilirsin tavuk dölsüz yumurtada doguruyo olabilir kardeşim yumurtaları kırıp bakman lazım bu konu çok kapsamlı bir konu her şey olabilir saygılarımla..."
Editör Notu
hakan smmm (09/03/2013 13:14)
Konu : hint
Mesaj : S.A. ABİ. HİNTLERDE AYAK KISA MI OLMALI UZUN MU? HAYVANIN DÖVÜŞTÜRMEDEN ÖNCE SERT ELLİ OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?
"A.s Hakan kardeşim ayak uzunlugu kısalıgı horozun kilosuna göre degişir genelde makbul olanı kalemleri uzun olması iyidir 2. soruna gelince dövüştürmeden anlıyamazsın saygılarımla..."
Editör Notu
muhammet çelik (09/03/2013 11:27)
Konu : gurk
Mesaj : kolay gelsin varol abi ben size bişe soracaktım gurk tavuk satıyonuzmu..... satarsanız fiyat aralığı ne olur abi
"Sagol Canım kardeşim malesef satmıyoruz saygılarımla..."
Editör Notu
Mustafa Kurtoğlu (08/03/2013 22:27)
Konu : bilgi
Mesaj : Selamun aleyküm tekrardan varol bey , horozun en arka küçük parmağı iltihap olmuş simsiyah ve şişik hayvan acı çekiyor kangren mi oldu diye korkuyorum buna ne önerirsiniz hayvan hast de göremedim sayenizde çok hastalığı iyileştirdim cvp bekliyorum şimdiden teşekkür ;Ederim .. Daima VaroL'un ..
"Aleyküm selam Mustafa bey iltihapı bir şekilde almanız lazım iltihap tırnaktadır büyük ihtimal tırnagı çekmen sonrada bir kaç hafta iltihap kurutucu melhemle tedavi edersrniz sorun ortadan kalkacaktır saygılarımla..."
Editör Notu
ümit karakadılar (08/03/2013 22:03)
Konu : yavru
Mesaj : s.a varol gardaş siten çok güzel tüm arkadaşlar adına tşk ederim benim bi srm olacaktı babaları aynı anaları ayrı olan ların birbirlerinden yavru alınırmı tşkl
"A.s Ümit gardaş duyarlıgıgın için biz teşekkür ederiz soruna gelince alınır gardaş saygılarımla..."
Editör Notu
Selim Başaran (08/03/2013 09:09)
Konu : Hint Tavuğu
Mesaj : Hocam ben kocaeli kartepede yaşıyorum bir adet 3 - 6 aylık hint tavuğu almak istiyorum ne yapmalıyım? fiyatı nedir? buraya nasıl getirebilirim ?
"Selım bey fiyatı 150 tl Türkiye sınırları içerisinde her yere ulaşım yapabiliyoruz saygılarımla..."
Editör Notu
tuncay molla (07/03/2013 22:44)
Konu : tavuk
Mesaj : selam varol bey hint tavuklarında fenni yem yada yumurta yemi gurk olmasını engeller mi acaba. tavuklar nerdeyse 30 yumurta oldu ama hala gurk olmadı. ben günlük çok az yumurta yemi veriyorum.
"A.s Tuncay bey yemle gurk olup olmamasının bir alakası olamaz tamamen cinsiyle alakalıdır veyahutta makinadan çıkmışlarsa çok zor gurk olurlar saygılarımla..."
Editör Notu
emre çelik (07/03/2013 10:25)
Konu : hint yumurta
Mesaj : varol abim ilk önce bizlere böyle bi imkan sunduğun ve sağladığın için sana çok teşekkür ederim abim ben tekirdağ dan yazıyorum, yumurta almak istiyorum 10 adet siyah lardan 10 adet karyağdıdan ama aklımda bi problem var acaba buraya gelene kadar yumurtalar bozulurmu bozulmassada kaç günde gelir ona göre tavuk hazırlayayım abi şimdiden çok teşekkürler abim
"Emre kardeşim telefonla görüştügümüz gibi bir hafta içinde senin yumurtaları Allah tan bir şey olmazsa gönderiyorum saygılarımla..."
Editör Notu
hakan smmm (06/03/2013 17:06)
Konu : hint
Mesaj : S.A. varol abi. hintlerde el dediğimiz kanat mı ayak mı oluyor? kanat yapısı veya şekli önemli midir? nasıl olmalıdır?
"A.S Hakan kardeşim el dedigimiz ayak olur kanat yapısı önemlidir ipek kanat makbuldür saygılarımla..."
Editör Notu
mustafa bilgehan (06/03/2013 11:29)
Konu : yumurta
Mesaj : s.a abi senden yumurta alcam ama istediğim horozun yumurtasıını verirmisin yoksa sen kendine göre secip mi verrsin??
"A.s Mustafa kardeşim hangisinden arzu edersen ondan göndeririz saygılarımla..."
Editör Notu
muhammed kelek (06/03/2013 09:36)
Konu : HİNT HOROZ
Mesaj : http://www.hinthoroz.com/?&Fa=1&Id=47227&ResNo=0 resim burda varol abi. umarım senin dediğin gibi yaşı ufaktır. birde horozun cinsi ve kalitesi hakkında bilgi verirsen çok memnun olurum varol abi saygılarımla.
"Gardaş bu horoz reza güzel fizigi var yaşını doldurmuş bu horozu ayrı yere kapatırsan 20 güne kadar dövüşür saygılarımla..."
Editör Notu
murat ŞEN (05/03/2013 22:02)
Konu : kuruma
Mesaj : S.a abi kuruma hastaliginda en etkili yontem birde istah acmak icin ne yapilir tsk ederim
"A.s Murat kardeşim kuruma hastalıgıa yakalanan hayvana yapılacak tek şey çok yüksek kalorili besinlerle fındık,fıstık,bal,pekmek,balık unu vs ... gibi yiyeceklerle hamur yapılır günde 2 parmak yedirilmelidir çok iyi tedavi edilmedigi sürece kurtulması mümkün degilidir saygılarımla..."
Editör Notu
hakan smmm (05/03/2013 16:40)
Konu : hint
Mesaj : s.a. abi. hint horozunda kanat ve ayak yapısı ve duruş şekli önemli midir? ayak ve kanat yapısının nasıl olmasına dikkat etmeliyiz? ayak bileğinin ince olması iyi midir?
"A.S Hakan kardeşim kesinlikle önemlidir sana şu şekilde izah etmeye çalışayım sen hiç fizigi bozuk sporcu gördünmü görmedin horozda bu şekilde düşün horozun fizigi düzgün gereken özelliklere sahip degilse dövüşçü olmaz 2. soruna gelince ayak bileginin ince olması makbuldür saygılarımla..."
Editör Notu
muhammed kelek (05/03/2013 10:22)
Konu : hint horoz
Mesaj : slm varol abi resimleri nereye gönderebilirim
"A.S Muhammed kardeşim siteye gönderebilirsin üyelik girişi yapıp gönderebilirsin saygılarımla..."
Editör Notu
safkan tastkn (05/03/2013 10:02)
Konu : *
Mesaj : Varol abi ne zaman malatya-dörtyol otobü
sü abi Sabırsızlanıyorum :)
"Canım kardeşim mesajı okudugunda benimle telefonla irtibata geçersen memnun olurum saygılarımla..."
Editör Notu
... 26 ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret647437
Anket
Sizin Tercihiniz Yabancı Kan Horoz hangisidir?
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 27° 11°
Saat
Site Haritası