• Varol Yılmaz
    • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
    • Varol Yılmaz
    • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
    • Varol Yılmaz
    • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
Üyelik Girişi
Takvim
Satılık Star Hint Horozları

Satılık Hint Horozu 0543 699 53 90

Mesaj panosuna, üye girişi yaparak mesaj yazabilirsiniz.

Burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.
Burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.

Yazılan mesajlar

safkan tastkn (04/03/2013 12:55)
Konu : *
Mesaj : Varol abi yeni yorumlarda gördüm arkadaşlar almışlar yumurta çıkmış.O konuda endişem kalmadı.Geçen amcam konuştu sizinle telefonda siparişi verdik biz ve ben dört gözle bekliyorum abi :)
"İnşallah canım kardeşim en kısa zamanda gönderecegiz saygılarımla..."
Editör Notu
yaşar başaran (04/03/2013 00:48)
Konu : yem
Mesaj : selam varol bey sizden 5 ay önce yumurta almııştım yavrular nerdeyse boylarını tamamladı sabırsızlıkla dövüş zamanını beliyorum size bazı sorularım olacak hastahane bölümünde yem karışımında balık ununu mısırın buğdayın içine attığımızda balık unu dibe çöküyo bide bu karışıma hayvanlar kaç aylıkken başlanır teşekkürler
"A.s Yaşar bey hatırladım sizi sorunuza gelince balık ununun palet şeklinde olanlarından kullanırsanız israf olmuyacaktır un şeklinde olanlarında genelde çok israf oluyor bu karışıma civcivler 1 haftalıkken başlanabilir aşırıya kaçmadan karıışım dedigimiz ölçülerde hazırlanmışsa devamlı verebilirsiniz saygılarımla..."
Editör Notu
muhammed kelek (03/03/2013 20:03)
Konu : hint horoz
Mesaj : slm Varol abi. ben hint horozu besleme konusunda yeniyim ve ilk defa bir horozum oldu. Tam yaşını bilmiyorum ama yeni ötmeye başladı çok gösterişli ve boylu poslu bi horoz ama ne yazıkki nerde horoz görse 3 günlük yere kaçıyo ilk geldiği gün bendeki kırma horozla bir dakka dövüştü be ayırdım ve sonra böyle oldu ne yapayım abi ben bu horozu kim görse cinsi çok güzel diyor. acaba neden böyle oldu varol abi düzeltebilirmiyim yardımcı olursan çok sevinirim
"A.s Muhammed kardeşim resmini çeker gönderirsen bakarız yaşını doldurmamış henüz taze yavruysa ondan ürkek olabilir yani tutmayabilir saygılarımla..."
Editör Notu
aziz eser (02/03/2013 01:53)
Konu : varol abiye
Mesaj : varol abi eline canına sağlık gönderdiğin yumurtalar dün çıktı.20 taneden 17 tane çıktı çok güzeller çok teşekkür ederim.abicim ellerinden öperim.
"Sagol benim canım kardeşim bende gözlerinden öperim inşallah tüyleri kadar hayırlarını görürsün şansları açık olur saygılarımla..."
Editör Notu
emre gürel (28/02/2013 19:25)
Konu : kiloo
Mesaj : sa benim bi yavrum var 6 aylık 2 kg da kilo alması için ne yapmam gerekli?şimdiden saolun cevabınız için
"A.s Emre kardeşim 6 aylıkken horoz büyüme aşamasındadır 8 aylık olana kadar pek kilo almaz önce boyunu fizigini yapar sonra kilosunu altını yapmaya başlar saygılarımla..."
Editör Notu
mürsel özcan (28/02/2013 18:32)
Konu : hrz
Mesaj : s.a varol bey horozum küçükken ötüyo bazen bu erken ötme büyümesinde bi etken olurmu yani büyümesi durur mu
"A.s Mürsel kardeşim büyümesi durmaz ama yavaşlar erken horozlandıgı için öter buda gelişimini çok fazla degilsede etkiler boy kilo olarak daha ufak kalabilir bizim tavsiyemiz 7-8 aylık olana kadar elinize bile almayınızki erken horozlanmasınlar saygılarımla..."
Editör Notu
faruk nazlıçam (28/02/2013 17:44)
Konu : ÇİÇEK TEDAVİ
Mesaj : varol bey horozda boğaz altı ve göz tarafındaa çiçek vardır çiçek aşısı felan yapılmamıştır nasıl düzeltebilirim !!! göz tarafında olan çiçekte kör olma sorunu varmı sizce
"Faruk bey 2 soru alttaki kaan kardeşimize verdigimiz cevaptaki gibi bir uygulama yapabilirsin harici olarak gözleri kapalı kalırsa kor olur açıksa bir sorun olmaz devamlı açık olmasına özen göstermelisiniz saygılarımla..."
Editör Notu
muhammed bedir (28/02/2013 17:07)
Konu : göz rengi
Mesaj : Sa varol abe kırmızı gözlü hünt horozu varmıdır ? çok merak ediyorm bide hint horozunun gözleri ne renk genelde
"A.s Muhammed kardeşim horozun kırmızı veya başka bir renk olmasına kulaktan kulaga geçen laflardır kırmızıda olur başka renkte olur bu şekilde iyi kötü ayrımı yapılamaz genelde buz mavisi yeşil olur saygılarımla..."
Editör Notu
Kaan Özgü (27/02/2013 20:35)
Konu : Çiçek Hastalığı
Mesaj : Horozum Çiçek hastalığına düştü Varol abi bana ne tür tedavi önerirsin veya ne yapmalıyım hastalığı geçirmek için
"Kaan kardeşim kardeşim penisilin,iecılın ignelerden birini 3 gün arka arkaya vuracaksınız,yumurta gibi hayvansal besinler vermiyeceksiniz,soguktan koruyup,yemine şeker ve üzüm vermeni tavsiye ederim bu şekilde bir uygulama yeterli olacaktır saygılarımla..."
Editör Notu
hakan smmm (27/02/2013 18:28)
Konu : hint
Mesaj : s.a. varol abi.sorularımı cevapladığınız için çok sağolun. tavuğun verdiği yavru baba horozdan iyise tavuk iyinin iyisi mi olmuş olur? yani bu yolla mı öğrenebiliriz tavuğun kalitesini?bir de horozun kalitesini resimlerden anlar mısınız?TEŞEKKÜRLER ABİ.
"A.s Hakan kardeşim rica ederiz. soruna gelince tavugun kalitesini kısaca yavru almadan ögrenemezsin yavrusunu alacaksın eline ayagına bakacaksınkı uzun dövüşünü seyredeceksin çekerine bakacaksınki o zaman tavuk gerçek damızzlıkmı degilmi anlıyasın kardeşim başka şekilde mümkün degil saygılarımla..."
Editör Notu
muhammed akdemir (27/02/2013 17:47)
Konu : horoz ve tavuk kardeş olursa
Mesaj : varol abim bi sorum olacaktı kardeş horoz ve tavuktan aldığımız civcivler hayvanın kalitesinin etkilermi saygılar..
"Muhammed kardeşim kesinlikle tavsiye etmem %100 etkiler 1. derece hayvanlar sadece tavuk damızlıgı almak için eşleştirilir aksi halde çıkan horozlar sakat veya aptal olurlar dövüşe gelmezler saygılarımla..."
Editör Notu
Alpaslan Çınar (26/02/2013 18:38)
Konu : ASEEL
Mesaj : selamun aleykum abı Madras yada malay cınsı horozların gozleri inci beyazımı olur yoksa sarımtırak tarzı falan mı olur?
"Aleyküm selam kardeşim genelde sarımsı veya buz mavisi olur saygılarımla..."
Editör Notu
safkan tastkn (26/02/2013 14:58)
Konu : 0
Mesaj : Varol abi arkadas aramıs cücüklerin fiyatı bize pahalı geldi.Yumurta alıcaz kargoda gelene kadar yumurtalar sallanır felan.Çıkma garantisi veriyomusun abi sallanmicak şekilde gönderiyorum diyorsan alıcam hemen :)
"Canım kardeşim sen hataydasın 8 saat var aramızda biz yumurtayı yurt dışı dahil olmak üzere her yere gönderiyoruz sen yeterki kuluçka dönemine dikkat et yumurta %1000 garantilidir saygılarımla..."
Editör Notu
güneş ali (26/02/2013 13:40)
Konu : bilgi edinme
Mesaj : selamlar varol kardeş , ben asil ve shamo ırkları ile kısaca senden bilgi isteyecem mümkünse , dövüş stili , karakter vs vs , saygılar ( senin tercihin hangisidir )
"A.s Ali kardeşim asil ırkı genelde 2.500-3000 kilo arası hızlı horozlardır. shamo genelde 3000-5000 kg arası agır elli dik baskılı horozlardır.bu konu baya yoruma açık bir konu kısaca yardımcı olmaya çalıştım umarım olabilmişizdir benim tercihime gelince ben iyinin iyisinin hastasıyım ırk cins renk fark etmez saygılarımla..."
Editör Notu
tolga ikiz (26/02/2013 08:54)
Konu : horoz
Mesaj : selemün aleyküm bende 1 tane yavru var bu hafta idman güleşi yapıcaktım fakat sabah baktım horoza belli belirsiz hafif sekme gördüm ne sürebilirim birde göz kapaklarına ne sürüyoduk yardımcı olursanız sevinirim
"Aleyküm selam Tolga bey eczaneden agrı kıremi alıp kullanabilirsiniz kas gevşetici bir melhemde kullanabilirsiniz göz kapaklarına hangi konu için sormuşsunuz tam anlıayamadım ara yara varsa teramisin göz melhemi kullanabilirsiniz saygılarımla..."
Editör Notu
KERİM DUVARBAŞI (25/02/2013 18:37)
Konu : horozun cinsi
Mesaj : abi ben horozumun cinsini öğrenmek istiorum horozun kafa ve arka tüyleri sarı ibiği dar hafif uzun birde bu ibiği ne tür ibiğe giro silme fıstık gibi şimdiden teşekkürler...
"Kerim kardeim resmini çeker gönderirsen yardımcı olmaya çalışırım saygılarımla..."
Editör Notu
hakan smmm (25/02/2013 10:04)
Konu : hint
Mesaj : S.A. VAROL ABİ.Sorularımı cevapladığınız için çok sağolun. sayenizde birçok bilgi edindim.benim bi sorum daha var.1,5 yaşında hint tavuğum var.bu tavuğun kanat tüylerini kesmiştik.komşunun bahçesine girmemesi için. kanat tüylerinin çıkması için sanırım kestiğimiz tüyleri koparmamız gerek. bu hayvana acı verir mi? 2- kanat dışında bütün tüyleri yıpranmış yolunmuş gibi.yeniden çıkması için ne yapmalıyım?
"A.s Hakan kardeşim rica ederim soruna gelince kanatlarını çekersen erken gelir ama tavuk oldugu için tüye girmesini bekle aksi halde şu an yumurtluyorsa yumurtayı keser tüyleri erken çıkması için hint horoz hastanesi bölümmüüzden gereken bilgilere ulaşabilirsiniz saygılarımla..."
Editör Notu
emre sarı (25/02/2013 03:57)
Konu : mantar
Mesaj : selamn aleykum varol abı sorularımıza verdıgın cevaplar ıcın cok saol benım hayvanların ayaklarında beyaz sekılde mantarlar oluyo bunun havyana zararı olurmu nasıl gıderebılırım ?
"Aleyküm selam Emre kardeşim sende sagol soruna gelince mantar hastalıgı hakkında hint horoz hastanesi bölümümüzden gereken bilgilere ulaşabilirsin saygılarımla..."
Editör Notu
emre sarı (24/02/2013 20:55)
Konu : vıetnam
Mesaj : varol abı once bıze verdıgın bılgılerden folayı cok tesekkur ederım.. kacıncı aylarda gulk yatırmak daha saglıklı ve faydalı olur.. ona gore sızden yumurta sıparış etcem..
"Emre kardeşim yardımcı olabiliyorsan ne mutlu bize en güzel zaman 1.2.3.4 ay yavrularıdır saygılarımla..."
Editör Notu
zafer çömen (24/02/2013 20:01)
Konu : asd
Mesaj : s.a varol abi ben bi arkadaşımdan horoz aldım verdiği zamn gözünün içinde bi siyahlık vardı dövüştürmüş dövüşten sonra o hale gelmiş düzelebilirmi ne kullanmamı tavsiye edersin yardımcı lursan sevinirim göz var ama görmüyor
"A.s Zafer kardeşim kor olmus göze yapabilecegin hiç bir sey yokturdur saygılarımla..."
Editör Notu
... 26 ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam240
Toplam Ziyaret564722
Anket
Sizin Tercihiniz Yabancı Kan Horoz hangisidir?
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 12° 0°
Saat
Site Haritası