Üyelik Girişi
Takvim
Satılık Star Hint Horozları

Satılık Hint Horozu 0543 699 53 90-0537 612 40 41

  • Varol Yılmaz
  • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
  • Varol Yılmaz
  • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
  • Varol Yılmaz
  • İLETİŞİM: 0543 699 53 90
Mesaj panosuna, üye girişi yaparak mesaj yazabilirsiniz.

Burayı tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.
Burayı tıklayarak üye olabilirsiniz.

Yazılan mesajlar

fatih kale (09/01/2013 18:34)
Konu : horoz tercihi
Mesaj : s.a vural abi bu linkteki videoda olan horozlardan birinin yavrusunu büyütecem bahara... hangisini tercih etmemi önerirsin acaba.
"A.S Fatih kardeşim ben link göremiyorum hangi linkten bahsediyorsun acaba saygılarımla..."
Editör Notu
sezai gündoğdu (09/01/2013 17:58)
Konu : TUYDEN CIKMIYOR
Mesaj : merhaba vural abi benim bir sorum olacaktı tuydeki horozum bir turlu duzelmedi tavukların içine atmaz isem puskun duruyor tavukla iyi kanat ve tuyunu duzeltmek için bir tavsiyen olabilirmi cevaplarsan sevinirim saygılarım la..
"Merhaba Sezai kardeşim eger tavuk horozun tüylerini yemiyosa yanında kalmasının bir sakıncası yok onun haricinde tüydeki horoza yapılması gerekenler hint horoz hastanesi bölümümüzde mevcuttur saygılarımla..."
Editör Notu
uğur yiğit (09/01/2013 16:08)
Konu : kuluçka
Mesaj : slm abi : kuluçka makinesinede çıkan civcivle normal gurk tavukğun çıkardığı civciv aynı olurmu ? bukanuda bilgi verirmisin ?
"A.s Ugur kardeşim makınadan çıkan tavuklar ilerde çok zor gurk olurlar annelik iç güdüleri gelişmedigi için onun haricinde eger bakımları iyi olur çıktıkları haftalarda herhangi bir enfeksiyon almaz hasta olmazlarsa kalite yönünden bir fark olmuyacaktır ama her zaman dogal yolla büyüyen yavru daha zeki akıllı dinamik olur saygılarımla..."
Editör Notu
ahmet eren bektaş (09/01/2013 10:51)
Konu : horoz
Mesaj : slm abi sizin bu horozlar ne kadardan başlıyor acaba
"A.S Ahmet kardeşim Yavrularımız 250-300 TL başlıyor saygılarımla..."
Editör Notu
Emre Baran (09/01/2013 08:46)
Konu : Tüydeki horoz
Mesaj : Sa Abi'm ben 6-7 yıldır horoz beslemiyordum ailedeki gençleri dışardaki ortamdan uzak tutmak için bir horoz getirdik 4 dövdü şu an 17aylık ama hayvan tüye girdiğinden beri yemiyor ötmüyor bi tavuk aldım yanına yavru için ama bu halde iken doğrumu yaptık bilmiyorum 2 aydan fazladır tüyde hayvan David3 te vedim ama çocukların hevesi kaçıyor kendine getirmem lazım bu hayvana ne yapabilirim yakınımızda hiç horoz sesi dahi yok fark edermişti acaba
"A.S Emre kardeşim tüydeki horozun yanına tavuk konur sebebide o tüydeki zaman içerisinde neşesi yerine gelsin ve boşu boşuna zaman kaybı olmasın diye iyi horozdan yavru alınır yalnız tavuk horozun fiilizlerini yiyosa kaldırmalısın 2. soruna gelince hint horoz hastanesi bölümüze girerek tüydeki horozun bakımı nasıl olmalıdır başlıktan yapman gereken herşeyi ögrenebilirsin saygılarımla..."
Editör Notu
murat kalev (08/01/2013 13:37)
Konu : kilo aldırma
Mesaj : selamun aleyküm abi bana hediye ettiğin yavru 2 güleş çıkardı . 15 gün önce 3 kg dı şimdi 3.100gr oldu dengeli bi şekilde kilo aldırıyorum horoza kilo aldırma sebebim 3.300 gr olan bi rakip var onun için ama horozun hamlaşmaması için ne yapmalıyım tavsiyeni bekliyorum abi.
"Aleyküm selam benim canım gardaşım iyi iyi çok sevindim seni mahçup etmemesi bizim için çok büyük bir gururdur ama o horozun geninde o kadar kilolu horozlar çıkmıyor sen o horozu 3.300 yaparsan boyu kilosuna göre kısa kalacaktır o horozu oldugu kiloda dövüştürmeni tavsiye ederim en ideal horoz kilosunun boylusu olanıdır saygılarımla..."
Editör Notu
özgür (07/01/2013 15:40)
Konu : horoz
Mesaj : Varol abi öncelikle sorumu acil cevaplarsan sevinirim.abi elimdeki horoz hapis.daha once 4,5 aylık bir yavruyu yedi öldürdü, birini de yedi ama o kurtuldu.bu yavrular horozdu.abi hozun yanına iki tavuk koydum yumurta yemeye alıştı.geçen gittiğimde tavuğun birinin kıçı oyulmuş bağırsağı çıkmış.tavukta umut yok ama kesmeye kıyamadım eve getirdim ama umut you kıçından sürekli süt rengi bir sıvı akıyor öldü ölecek.abi sence bu niye olmüş olabilir.horozun yumurtlarken diğer tavuğun kıçını gagaladığını gürmüşler,sence bunu yumurtladığı sırada horoz mu yapmış.çok fena üzüldüm abi bunu yapan horoz değil gözümün biri olsa affetmem.o horozu elden çıkarırım.abi ya tavuk çok aşırı yumurta doğurdu yada horoz oydu başka açıklaması yok çünkü diyer tavuk yapamaz abi acil ve ayrıntılı bir yanıt verirsen sevinirim.
"Özgür kardeşim bilgilerime dayanarak söylüyorum büyük ihtimalle tavuk yumurtlarken horoz üstüne çıkmıştır yumurta kıçında kırıldıgı için o tavuk bidaha zor dogurur yerinde olsam keserdim acı çektirmenin bir anlamı yok bence saygılarımla..."
Editör Notu
dervis özçelik (06/01/2013 10:52)
Konu : endonoz horoz
Mesaj : http://www.hinthoroz.com/?&Fa=1&Id=47227&ResNo=8 slm varol abe. abe benim horoza endonoz yavru demişsiniz. bunların ne gibi özellikleri var biraz anlatır mısınız. Saygılarımla...
"Derviş kardeşim bu şekilde kar yagdı endonozlar genelde çapraz şekilde çok güzel horoza baskı yaparak saglı sollu vururlar ınş buda o şekildedir boşa emek çekmeni istemem saygılarımla..."
Editör Notu
coşkun güler (06/01/2013 09:53)
Konu : dövüş
Mesaj : slm varol abi,dövüşte bazen horozun boynu kırılıyormuş.peki kırılınca horoz tedavi olumu yoksa ölürmü ???
"A.S Coşkun kardeşim boynu kırılan horoz düzelir ama %100 düzelmeyecegi için dövüş hayatı sona erer saygılarımla..."
Editör Notu
hakan çelik (05/01/2013 11:40)
Konu : nefes sorunu
Mesaj : selam varol abim kart horozumu 4 defa antrenman yaptım koşu yaptırdım anlayacağın horoz dövüşe hazır fakat ilk beş dakikada aşırı bi nefes yapıyor rahatsız değilde kafesten çıkardığımda benle oynuyo hareketli ama ringe attımmı sanki 2 saat dövüşmüş gibi nefes yapıyor bana önerebileceğin bi çözüm varmı nefesini nasıl açabiliriz tşkler
"A.S Hakan kardeşim 4 sefer prova olmuş halen nefesi açılmamışsa o horozu ufakken yanlış besleme yüzünden cigerlerini bitirmişsin yapacak bir şey yok malesef saygılarımla..."
Editör Notu
zafer çömen (04/01/2013 19:11)
Konu : yumurta
Mesaj : yumurtanın atanesi kaçtl sorabilirmiyim
"20 adet=100 TL kardeşim ana sayfada yazıyor kardeşim saygılarımla..."
Editör Notu
zafer çömen (04/01/2013 19:04)
Konu : horoz
Mesaj : abi yeni horoz aldım sakallı hint değil bu diyorlar ama dövüşte hiç kaçmıyor dahada sistemli vuruyor
"Zafer kardeşim sakallı hint olmaz bazı brezilyalı horozlarda sakal olabiliyor saygılarımla..."
Editör Notu
nurullah batmanlı (04/01/2013 15:31)
Konu : HOROZ
Mesaj : slm abı nasılsın benım horuzumun tırnagı kalktı antıbıyotık krem surdum ıyılesmeye basladı sızce dovuslerde tırnagının olmayısı horoza bı yan etkısı olurmu
"A.s sagol canım kardeşim hamdolsun iyiyiz eger horoz taşını tırnagını kullanan bir horozsa olur o şekildeyse tırnagı gelene kadar beklemeni tavsiye ederim saygılarımla..."
Editör Notu
okan akbulut (03/01/2013 18:05)
Konu : kulak şişliği
Mesaj : değerli abim mrb abi tavuk iyleşti mantardan kurtardım şimdi kulakları şiş ve içi görünüyor buna nasıl bi tedavi önerirsin saygılarımla
"Okan kardeşim onlar mantar hastalıgından geriye pisliklerden oluyor ılık suyla günlük yıkarsan 1 haftaya geçecektir saygılarımla..."
Editör Notu
okan özkara (02/01/2013 16:13)
Konu : cinsiyeti
Mesaj : abi resmini koy cinsiyetini soylerim demiştin koydum resmı bakarsan sevinirim
"Okan kardeşim resmin linkini yazarsan hemen bakıp yardımcı olmaya çalışırım kusura bakmaz yogunluktan yetişemiyoruz saygılarımla..."
Editör Notu
galipcan tatlı (02/01/2013 15:27)
Konu : yavru
Mesaj : abi şöyle 3 aylık falan o yaşlarda yavru satışlarınız ne zaman başlar
"Allah nasip ederse Nisan ayından sonra başlıyacak kardeşim saygılarımla..."
Editör Notu
reber aydemir (02/01/2013 15:15)
Konu : gaga
Mesaj : s.a abi bnm yavru bugün son idman verdik maşlh izleynler hepsi hayran kaldı ama yarıda kesmk zornda kaldk gagasınn ucndn 1.5 2 mm gibi bi parça koptu kuyruk yağı faln aldm yemlğini doldurdm gagasını en kısa sürede nasl ve neyle düzlteblrm şimdiden tşk edrm abi
"A.s Reber kardeşim yapılacakları söyledigimiz gibi yapmışsın kuyruk yagını günlük mutlaka sür en kısa zamanda gelecektir saygılarımla..."
Editör Notu
dervis özçelik (01/01/2013 13:07)
Konu : horoz
Mesaj : slm varol be. öncelikle sorularımıza cvp verdiğiniz için çok çok tşk ederim. varol abe horozun taşının ve gagasının daha sağalm olabilmesi için devid 3 ün yanı sıra ne vermeliyiz. devid 3 ü nasıl kullanmalıyız. herhangi bi yan etkisi var mı. Saygılarımla..
"A.s Derviş kardeşim karaciğer, yoğurt, balık ve yeşilliklerde D vitamini bol miktarda vardır. Bu besinlerle beraber güneşlendirmekte kemik gelişimini saglamlaştırır bunların yanı sıra gaga idmanı verilebilir saygılarımla..."
Editör Notu
rojhat baran (29/12/2012 13:39)
Konu : ferik
Mesaj : slm varul bey ben bu yıl bir ferik aldım daha 6 aylık ve yumurtlamaya başladı bunu yumurtlarını yesemiş yoksa saklayıp gırk olmasını bekleyip altınamı bırakayım bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim
"A.s Hocam ben kendi şahsıma konuşuyorum şahsen ben yavrudan yavru almıyorum ama alan arkadaşlar var size tavsiyem tavuk çok genç onun için ona gart bir horoz vurursanız en azından çıkan yavrular dengeli olur saygılarımla..."
Editör Notu
dervis özçelik (29/12/2012 12:00)
Konu : yumurtlama
Mesaj : slm varol abe . abi benim tavuk yumurtlamıyor. sizin dediğiniz gibi gerekli bütün imkanları sağladım ama gene yumurtlamdı. ben diyorum ki acaba horoz tüyde diye üstüne çıkmıyor olabilir mi. hiç üstüne çıktığını görmedim. yoksa tavuk mu bozuk onu anlamadım. tvuk ile horozun resmi abe.http://www.hinthoroz.com/?&Fa=1&Id=47227&ResNo=4
"A.s canım kardeşim horozun çiftleşip çiftleşmemesiyle tavugun dogurmasının bir alakası yok tavuk her zaman söledigimiz gibi bakımsızlıktan yumurtalamaz veya tüydedir ondan yumurtalamaz yüzü kıpkırımızı olursa bilki en yakın zamanda yumurtalayacaktır saygılarımla..."
Editör Notu
... 26 ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam80
Toplam Ziyaret454843
Anket
Sizin Tercihiniz Yabancı Kan Horoz hangisidir?
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 1°
Saat
Site Haritası