• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Hint.Horozu.Denince.Varol.Yilmaz/
  • https://plus.google.com/u/0/111207298573071521008
    • Varol Yılmaz
    • İLETİŞİM: 0543 699 53 90

AnaSayfa

2018 AŞILARI YAPILMIŞ HİNT TAVUĞU YAVRUSU =150 TL
11 ADET KULUÇKALIK YUMURTA=200 TL
BALIK UNU 1 KG=20 TL

BALIK UNU KG FAZLALAŞTIKÇA FİYAT DÜŞECEKTİR.

YAVRU, KART HİNT HOROZU, TAVUĞU VE KULUÇKALIK YUMURTA FİYATLARI İÇİN LÜTFEN TELEFONLA İRTİBATA GEÇİNİZ.

DAMIZLIK YUMURTALARIMIZ EN FAZLA 3 GÜNLÜK VE DÖLLÜ’LÜK KONTORLERİ YAPILMIŞ BİR ŞEKİLDE ÇIKMA GARANTİLİ GÖNDERİLİR. RESİMLERDE GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ DAMIZLIKLARIN YUMURTALARINDAN RENK VE CİNS OLARAK KARIŞIK BİR ŞEKİLDE VEYA TEK BİR CİNS OLARAK SİPARİŞ VERİP KULUÇKALIK YUMURTALARIMIZDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

 ŞİMDİDEN TÜYLERİ KADAR HAYIRLARINI GÖRMENİZ DİLEKLERİMLE...

SAYGILAR HEPİMİZİN HİNT HOROZU SİTESİ OLAN BU SİTEYE ÜYE OLARAK DAHA FAZLA BİLGİDEN FAYDALANABİLİR ARAMIZA KATILABİLİRSİNİZ... 

Türkiye'nin Hint Horozu Merkezine Hoş Geldiniz
* SİTEDE HOROZ DÖVÜŞLERİNE VE HİNTHOROZU HAKKINDA HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ...

BÜTÜN HOROZCU ARKADAŞLARIMIN VE YENİ BAŞLAYAN KARDEŞLERİMİN YENİ VE EN İYİ HİNT HOROZU SİTESİ HAYIRLI VE UGURLU OLSUN...

*HİNT HOROZU BİR HASTALIKTIR BİR HOBİDİR BENDE İSTERİMKİ BU ALIŞKANLIĞIMIZI BAĞIMLILIĞIMIZI SANAL ORTAM İNTERNETTEDE YAYGINLAŞTIRIP BAŞKA ŞEHİRDEKİ KARDEŞLERİMİZ ABİLERİMİZ BİZDEN ALDIGI BİLGİLERLE VE BİZLERİN ONLARDAN ALDIGI BİLGİLERLE DAHA GÜZEL VE BİLİNÇLİ BİR ŞEKİLDE HİNT HOROZU YETİŞTİRMEKTİR...

* İSTERİMKİ HERKES İYİSİNE YEM VERSİN SONUÇTA İYİSİDE AYNI YEMİ YİYOR KÖTÜSÜDE BİZİM AMACIMIZ HERKESE İYİSİNİ BESLETMEKTİR.

*VERDİGİNİZ EMEGİN KARŞILIGINI İSTEYİN 1 SENE EMEK ÇEKİP 10 DAKİKADA SOGUMAYIN UNUTMAYINKİ BU İŞTE EN İYİSİ DİYE BİRŞEY YOKTUR EL ELDEN HER ZAMAN ÜSTÜNDÜR. İYİNİN İYİSİ OLMASA BU İŞİN AMACI KALMAZ. HERKESTE İYİ VAR ÖNEMLİ OLAN İYİLERİ YENMEKTİR. HAKLI VE EŞİT BİR MAÇTA KAZANAN İYİNİN İYİSİ KAYBEDEN İYİDİR.

* AMA ŞU VARDIR BİRİ 10 DÖVÜŞ YAPAR 8 TANE DÖVER BİRİ 10 DÖVÜŞ YAPAR 3 TANE DÖVER BİRİNİN ÇEKERİ ÇOK KUVVETLİDİR, ÖLÜR KAÇMAZ PARA VERMEZ BİRİSİ SAATİ GEÇİRDİGİ ZAMAN SUYU DOLDURMADAN ÜSTTEN BIRAKIR KAÇAR.

*BİZDE İSTERİZ SİZİNKİ HER ZAMAN HAKKINI VERİP DÖVÜŞTÜRDÜGÜNÜZÜNDE SAATE BIRAKMADAN DÖVSÜN İYİ PARAYA DÖVÜŞSÜN ÖLSÜN KAÇMASIN İSTERİZ.

ŞU ANDA ELİMİZDE HER YAŞ HER KİLO HAZIR (YAVRU KART) HOROZLARIMIZ AYRICA YAŞINA HENÜZ GİRMEMİŞ ELLERİNİ AYAKLARINI GÖRDÜGÜMÜZ KENDİLERİNİ İSPATLAMIŞ BİR KAÇ İDMAN ETTİGİMİZ GÜNLÜ 7 8.9.10.11.12 AYLIK ÖTMÜŞ YAVRULARIMIZDA MEVCUTTUR.

HİNT HOROZU ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA TAVSİYEM KENDİ ELLERİNİZLE YETİŞTİRİP RİNGLERDE GÖZÜ KAPALI DÖVÜŞTÜRMENİZDİR. KİLO OLARAK GENELDE 2.600 İLE 3.200 ARASI HAYVAN DÖVÜŞTÜRÜRÜM BESLERİM HOROZLARIMIZ KUCAGINIZA ALDIGINIZ ZAMAN TÜRKİYE SERBEST ADAM SEÇMEZ ÜSTÜ AÇIK PARAYA DÖVÜŞÜRLER...

*TÜRKİYENİN HER YERİNE GÖNDERİLİR.10 DÖNÜM TARLAMIN İÇERİSİNDE 100 GÖZ KÜMESİM ŞU ANDA ÖTMÜŞ ÖTMEMİŞ DÖVÜŞMÜŞ DÖVÜŞMEMİŞ YAVRU GART 150'E YAKIN HİNT VE YABANCI KAN AŞIRI BIKTIRAN CAYDIRAN SİSTEMLİ, ACI ELLİ, TAŞCI VE TIRNAKÇI, CEPHECİ, ATKILI, SİNEKLİ, BAĞLAMALI VE GÖRÜLMEMİŞ ÖZELLİKLİ HOROZUMUZ VE 100 ÇİFT 3.4.5  AYLIK YAVRULARIMIZ MEVCUTTUR.

BİZİM AMACIMIZ KARIMIZ YARIN ÖBÜR GÜN YOLUMUZ DÜŞER HOROZ VERDİGİMİZ ARKADAŞIMIZIN HANESİNİ ZİYARET EDE R YANINDA BİR ÇAY İÇERSEK KARIMIZ ODUR BİZİ MUTLU EDER BU DURUMDANDA BÜYÜK ŞEREF DUYARIZ.

Hint Horozu,Hint Horoz,Hint Horozu Dövüşü,Damızlık Hint Horozları,Hint Horozları,Damızlık Hint Horozu,Asil Hint Horoz,Aseel Hint Horoz,Hint Horozlar,Aseel Hint Horozlar,Damızlık Hint,Aseel Hint Horozu,Hint Tavuk,Asil Hint Tavuklar,Aseel Hint Tavuk,Aseel Hint Tavuğu,Damızlık Hint Horozlar,Damızlık Hint Tavuklar,Damızlık Hint Horozu,Asilkan Hint Horoz,Asilkan Hint Tavuklar,Asilkan Hint Horozlar,Asilkan Hint Tavuk,Safkan Hint Horoz,Safkan Hint Tavuk,Safkan Hint Horozlar,Safkan Hint Tavuklar,Safkan Hint Damızlık,Hint Horoz Damızlık,Hint Tavuk Damızlık,Damızlık Hint Tavuğu,Aseel Hint Tavuklar,Shamo Hint Horozu,Tayland Hint Horozu,Brasil Hint Horozu,Kamboç Hint Horozu,Brezil Hint Horozu,Şamo Hint Horozu,Shamo Hint Horozlar,Tayland Hint Horozlar,Brasil Hint Horozlar,Kamboç Hint Horozlar,Brezil Hint Hozrozlar,Aseel Tavuk,Aseel Horoz,Shamo Horoz,Şamo Horoz,Shamo Tavuk,Şamo Tavuk,Tayland Horoz,Tayland Tavuk,Brezil Tavuk,Brasil Tavuk,Brezil Horoz,Brasil Horoz,Safkan Damızlık Hint,Kaliteli Hint,Kaliteli Hint Horoz,Hakiki Hint Horoz,Kaliteli Hint Tavuk,Hakiki Hint tavuk,Yerli Kan Hint,Yabancı Kan Hint,Yerli Hint Tavuk,Yabancı Hint Horoz,Yerli Irk Hint,Yabancı Irk Hint,Hint Horoz Yumurtası,Hint Tavuk Yumurtası,Satlık Hint Horoz,Satlık Hint Tavuk,Satlık Hint Yumurta,Hint Horoz Bakımı,Hint Horoz Beslemek,Hint Horoz Dövüşü,Hint Horoz Satışı,Hint Horoz Yavrusu,Ağır Kilo Hint,Hafif Siklet Hint,Taşibik Hint,Taşibik Horoz,Taşibik Hint Horoz,Silme Hint Horoz,Silme Hint Tavuk,Taşibik Tavuk,Sütbeyaz Hint Horozu,Sütbeyaz Hint Tavuk,Zifir Hint Horozu,Arap Hint Horoz,Arap Hint Tavuk,Hint Horoz Resimleri,Hint Tavuk Resimleri,Hint Horoz Irkları,Hint Tavuk Irkları,Hint Horoz Çiftliği,Hint Horoz Türleri,Hint Tavuk Türleri,Hint Horoz Aşı,Hint Tavuk Aşı,Pakistan Aseel,Karyağdı Hint Horozu,Arap Hint,Çil Hint Horoz,Aseel Cock,Aseel Chicken,Saf Irk Hintler,Tayland Hint Tavuk,Brasil Hint Tavuk,Shamo Hint Tavuk,Kamboç Hint Tavuk,Hint Ferik,Asil Hint Ferikleri,Hint Gerze,Asil Hint Gerze,Aseel Ferik,Brezil Ferik,Tayland Ferik,Arap Ferik,Brasil Ferik,Shamo Ferik,Tsunami Horoz,Tsunami Hint Horoz,Urfalı Çil,Adana Hint Horozları,İzmir Hint Damızlıklar,Kaliteli Hintler,Hint Yumurta Satışı,Hint Horoz Görsel,Hint Horoz Videosu,Hint Tavuk Görsel,Satlık Hint Horozu,Satlık Hint Tavuğu,Satılık Hint Horozu,Satılık Hint Tavuğu,Satılık Hint Yumurtası,Satlık Hint Yumurtası,Star Hint Horoz,Star Hint Horozlar,Star Hint Horozları,Hint Horozu Fiyatları,Hint Horoz Dövüşü,Hint Horoz Festivali,Hint Horoz Dernekleri,Ucuz Hint Horozu,Hint HorozcuZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret720975
Anket
Sizin Tercihiniz Yabancı Kan Horoz hangisidir?
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 2°
Saat
Site Haritası