GönderenKonu: HOROZA DÖVÜŞ GÜNÜ NE VERİLMELİDİR?  (Okunma sayısı 23141 defa)

bakiakarsu

• Forum Üyesi
RE:HOROZA DÖVÜŞ GÜNÜ NE VERİLMELİDİR?
Tarih : 24-08-2012 Saat : 16:26

tüm meraklı arkadaşlara selam beni aranıza kabul ettiğiniz icin teşekkürler arkadaşlar ben k k t c den yazıyorum benim öğren mek istediğim horozu hazırlarken yara almaması icinğağalıktan başka birşey yapılırmı sayğılar

Hoşgeldin aramıza canım arkadaşım gagalıktan başka taşları varsa taşlarını baglayabilirsin saygılarımla...

bakiakarsu

• Forum Üyesi
Tarih : 06-09-2012 Saat : 13:52

selam tedavisi olmayan hastalığa yakalanan hint horoz sevdalıları arkadaşlar ben kıbrıs tan katılıyorum benim öğrenmek istediğim dövüşecek horozun yanından tavuğu nezaman ayırmalıyız teşekkürler

bakiakarsu

• Forum Üyesi
Tarih : 06-09-2012 Saat : 13:57

bence bir veya iki adet kuru hurma verilirse herhalde sekeri düşmez

bydelice35

• Forum Üyesi
Tarih : 19-09-2012 Saat : 15:00

BEN DÖVÜŞLERDEN ÖNCE SABAHTAN YEŞİLLİKLER VE MEYVE İLE SU TAKVİYESİ YAPIP AKŞAMA KADAR GÜNEŞ ALAN  KÜMESTE GEZİNMESİNİ SAĞLAYIP AKŞAM ÖNCE MISIRUNU+ÇİĞ YUMURTA+1 ADET KESME ŞEKERLE TAKVİYE YAPIP 2 SAAT ÖNCEDEN DOYURUP BİRAZ DİNLENDİRDİKTEN SONRA GÖTÜRÜYORUM. İSTER İSTEMEZ SIRA GELENE KADAR YA ÇANTADA YADA KÜMESTE KALIYOR. SIRA GELMESİNE DAHA ÇOK UZUN VARSA PARMAK ŞEKLİNDE KARIŞIMDAN HER SAATTE 1 ADET VERİYORUM. İYİ Mİ BİLMEM AMA HOROZ NE TIKANIYOR NE DE BAŞKA BİR SORUN YAŞIYORUM. HATTA ÇOK ZİNDE OLUYOR DESEM YERİ VAR.

bakiakarsu

• Forum Üyesi
Tarih : 19-01-2014 Saat : 17:19
sayın arkadaşlar bnim 11 aylık yavru var antıamanda nfs yaala n tavsiye edersiniz tesekkurler  baki

2